Освітня програма на 2021-2022 н.р.

Опубліковано: 17 / 09 / 2021 р.

Обговорено і схвалено  на засіданні педагогічної ради                                      Затверджую:

Протокол № 11 від 31.08.2021 року                                                                   Директор школи _______ М.П. Худа

Освітня програма

середньої загальноосвітньої школи

І-ІІ ступенів с. Степанки

Мурованокуриловецького району

Вінницької області

на 2021-2022 н. р.

І ступінь

ПОЧАТКОВА ОСВІТА

Вступ

Освітня програма початкової освіти (далі освітня програма) окреслює рекомендовані підходи до планування й організації середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Степанки початкової освіти єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених Державним стандартом початкової освіти.

Освітня програма розроблена на виконання Закону України «Про освіту» (Прийняття від 05.09.2017 року. Набрання чинності 28.09.2017 року ); Закону України «Про загальну середню освіту», крім того, для освітнього процесу у 1-4 класах:

-      Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.07.2019 № 688),

Читати текст документа повністю

ІІ ступінь

Базова загальна середня освіта

Вступ

Освітня програма  базової середньої освіти (далі освітня програма) окреслює рекомендовані підходи до планування й організації середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Степанки єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти (далі – Державний стандарт).

Освітня програма розроблена на виконання Закону України «Про освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти».

Читати текст документа повністю