Про затвердження плану заходів шодо протидії булінгу на 2020 рік

Опубліковано: 09 / 02 / 2021 р.

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

І-ІІ СТУПЕНІВ С.СТЕПАНКИ

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

20 лютого 2020 року                             с.Степанки                                         №15

Про затвердження плану заходів

шодо  протидії булінгу на 2020 рік

На виконання Закону України від 18.12.2018 №2657-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», листа Міністерства освіти і науки України від 29.01.2019 1/11-881 «Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», з метою попередження та недопущення серед здобувачів освіти закладу антисоціальної поведінки, створення безпечного освітнього середовища, забезпечення соціально-правового захисту дітей,

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити план заходів щодо протидії булінгу (цькуванню), врахувавши рекомендації Міністерства освіти і науки України (додається).

2.Призначити педагога-організатора Мацько Я.П. відповідальною за прийом та реєстрацію звернень учасників освітнього процесу щодо булінгу.

3.Затвердити склад комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) та оформити відповідну документацію щодо її діяльності (додається).

4.Педагогу-організатору, класним керівникам:

4.1. Проводити зі здобувачами освіти та їх батьками превентивну роботу із запобігання та протидії булінгу.

4.2. Продовжувати впроваджувати у закладі навчальну профілактичну програму «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

4.3.Проводити з педагогічними працівниками тематичні заходи, наради, семінари-практикуми, засідання методичних асоціацій з питань організації роботи з протидії боулінгу.

4.4.Взаємодіяти з іншими суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству відповідно до чинного законодавства.

5.Забезпечити оприлюднення інформації щодо заходів із попередження та недопущення проявів булінгу (цькування) серед дітей на веб-сайті, стенді та при проведенні інструктажів для всіх працівників закладу освіти.

Боржемський Ю.О. до 28 лютого 2020 року

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Сидоренко В.І.

Директор школи                              М.П.Худа

наказ по школі

від 20 лютого2020 року  №15

Склад комісії

з розгляду випадків булінгу (цькування)

Голова - Худа М.П., директор школи

Заступник – Сидоренко В.І., заступник директора

Секретар- Мацько Я.П., педорганізатор

Члени:  Самохвал О.Г. – вчитель біології та хімії

Вавшко Т.В. -  голова ПК школи.

Додатки:

План заходів шодо  протидії булінгу на 2020 рік

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу

Порядок реагування на доведені випадки булінгу в закладі та відповідальність осіб, причетних до булінгу

Зразок заяви