Опубліковано: 01 / 12 / 2013 р.

У 2000 році жителі с. Степанки святкували знаменну подію – відкриття школи.

Відкриття школи

Цьому передувала реорганізація Горайської неповної середньої школи  у СЗШ І-ІІ ступенів села Степанки. Спільними зусиллями батьків, учителів, меценатів відремонтовано двоповерхове приміщення контори колишнього колгоспу ім. Шевченка. І наповнились дитячим сміхом та галасом світлі класи, просторі коридори нового приміщення, на шкільному подвір’ї пролунав веселий дзвінок, який покликав за парту 74 учні із двох сіл: Степанок і Горая. Педагогічний колектив у складі 12 учителів очолив Кравець О. І.

Відкриття школи

З тих пір зі стін навчального закладу отримали путівку в доросле життя 129 випусників, з них 11 закінчили школу з відзнакою.

У 2004 році директором школи призначено Худу М. П. Молодий енергійний директор сприяє пошуку талантів, обдарованих дітей. Наші учні стають переможцями районних предметних олімпіад і конкурсів, учасниками обласних олімпіад, призерами науково-практичних конференцій з біології на базі СЮН.

Педагогічний колектив поповнюється молодими фахівцями. Учителі беруть участь у різноманітних конкурсах педмайстерності, здобувають призові місця, власним прикладом заохочують молодь до підкорення нових вершин.

З 2012 року шкільну сім`ю поповнили учні села Привітне.

У 2016 - 2017 навчальному році навчається 69 учнів.

Приємно відмітити, що на шкільному подвір`ї розміщено погруддя Тараса Григоровича Шевченка, яке було встановлено у 1988 році. Здається, що дух невмирущого Кобзаря є покровителем нашого навчального закладу, де сіють розумне, добре, вічне і виконується Тарасів заповіт: «Учітеся, брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь, й свого не цурайтесь»