25 жовтня 2019 року в школі проводився батьківський день «Я вмію і вас навчу»

Опубліковано: 18 / 11 / 2019 р.

25 жовтня 2019 року в школі проводився батьківський день «Я вмію і вас навчу»

У першому класі провели два майстер-класи, де мати Бурлака Дмитра Альона Анатоліївна - урок математики з використанням способів дій розв’язування завдань, а Мати Добрянського Андрія Надія Анатоліївна - майстер-клас по письму графічних знаків. Діткам було цікаво і вони отримали море задоволення від проведених уроків.

У другий клас завітала мама Сторожука Ярослава Інна Павлівна, провела майстер-клас  «Стежками рідного краю». Вдало підібраний матеріал та цікава розповідь сприяли заохоченню дітей до співпраці.

У 3 класі пройшов майстер - клас з трудового навчання «Декор оселі». Під час заходу мати Мацько Валерії  Ярослава  Петрівна розповіла про важливість предметів побуту, їхнє естетичне оздоблення. Разом із бабусею Лопатіної Вікторії  Ніною Володимирівною продемонстрували виконання роботи  «Соняхи за тином». У процесі виникла дружня атмосфера співпраці та взаємодопомоги. І дорослі, і діти отримали величезне задоволення  від спілкування.

Урок фізичної культури у четвертому класі провів батько Мурги Ульяни  Іван Степанович

Майстер-клас з газетоплетіння  провела мати Перейми Олександра Ольга Валеріївна, свою роботу розпочала з розповіді про матеріали та техніку виконання виробів. Учні з задоволенням працювали  з новим для себе матеріалом.

У 5 класі проводились  два майстер-класи. Мама Райчук Каріни Людмила Григорівна навчала учнів техніки вишивки бісером. Урок розпочався з демонстрації картини, вишитої власними руками. Людмила Григорівна ознайомила з основними правилами вишивки бісером. Діти із захопленням виконували свої індивідуальні роботи.

Мама Саковської Аліни Катерина Василівна ознайомила з основними прийомами  створення святкової зачіски. Моделлю була Райчук Каріна, учениця з найдовшим волоссям у школі. Всі учні допомагали Катерині Василівні на всіх етапах роботи. Червона троянда стала родзинкою зачіски.

До 6 класу завітала мама Редька Олександра  та ровела  дискусію на тему: «Байдужість та її наслідки» Леся  Вікторівна  наводила приклади з життя та ситуації, в яких людська байдужість призводила до негативних наслідків.  Учні з цікавістю знаходили вирішення проблеми та пропонували навчити оточуючих допомагати іншим.

На другий урок мама Боднара Максима, учня 6 класу,  Наталія Віталіївна показала майстер-клас з малювання осіннього пейзажу. Учні з цікавістю слухали про тонкощі мистецтва та з завзяттям експериментували  з палітрою осінніх барв.

Любов Валеріївна, мати Порохневої Іванни, учениці 7 класу, навчала гри у шахи з використанням Лего.  Змагання проводилося між учнями на двох дошках. На кінець уроку були переможці.

Для учнів 8 класу був проведений нестандартний урок запитань та відповідей під назвою "Шкідливі звички. Хвороби XX ст., які передаються статевим шляхом", який провела  Пасека Лариса Василівна,  місцевий медпрацівник, мама Пасеки Юрія. У змістовній та доступній формі вона розповіла учням-підліткам про негативний вплив шкідливих звичок на молодий організм та про деякі  найрізноманітніші хвороби.

Учні з неприхованою цікавістю розглядали  брошури, вели відкритий діалог із Ларисою Василівною.

Для учнів 9 класу майстер-клас з хореографії  провів батько учениці Бурлак Руслани Руслан Олександрович, який розпочав із розповіді про  свої перші кроки у вивченні танців та участі в обласних конкурсах, чим мотивував учнів до необхідності  даних навиків. Розпочався майстер-клас із азів і найпростіших рухів. Пояснення батька були простими, доступними для дітей, а музику підібрано відповідну.