День українського козацтва та День захисника України

Опубліковано: 18 / 10 / 2019 р.

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Тож напередодні цього чудового свята,  11 жовтня 2019 року, в школі проведено козацькі розваги. На свято були запрошені батьки, які з радістю допомогли приготувати смачну кашу та смажену картоплю.  Учні  стали учасниками цікавої вікторини та продемонстрували свої знання з історії козацтва. Цікаво й радісно було спостерігати за хлопцями, які з такою завзятістю брали участь у конкурсах і продемонстрували спритність та інтелект. А суддями змагань були    Мазуркевич Валентина Петрівна, її колишні учні Вавшко Ліна та Глушак Іван, який напередодні повернувся зі строкової служби в армії.

А як вболівали за команди ті, хто не зміг взяти участь у цікавих змаганнях на швидкість, спритність, витримку! У підсумку команди, що здобули перемогу, нагороджені грамотами. А також вручено грамоти найактивнішим батькам.

Це свято надовго залишиться в пам’яті, до того ж воно ще більше об’єднало всіх!