Місячник цивільного захисту

Опубліковано: 23 / 10 / 2019 р.

У школі з 17 вересня по 17 жовтня  проведено  «Місячник цивільного захисту». Учні отримали інформацію про мету проведення таких заходів, прослухали правила поведінки під час пожежі, під час евакуації, ознайомилися з діями при виникненні загрози радіаційного забруднення навколишнього середовища. Відбулися тренування з евакуації учнів , вчителів та обслуговуючого персоналу. Учителем біології Самохвал О.Г. проведено практичні заняття з надання невідкладної допомоги при можливих травмах, після чого засвоєні знання учні продемонстрували під час конкурсних змагань.  Цікавими були естафети, веселі старти, проведені   учителем фізичної культури Макодзеєм В.В.  Дякуючи злагодженим діям штабу ЦЗ школи, педагогів та учнів, місячник ЦЗ пройшов  успішно.