Поїздка до Верховної Ради України

Опубліковано: 02 / 12 / 2019 р.

Поїздка до Верховної Ради України

25 листопада 2019 року учениця 9 класу Бурлак Руслана у складі команди лідерів учнівського самоврядування району мала змогу відвідати приміщення Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, а також історичні місця, якими славен наш Київ.

Це - будинок Верховної Ради, збудований протягом чотирьох років: з 1936 по 1939

У сесійній залі обговорюються важливі питання, вирішуються глобальні проблеми, приймаються закони

Тут працюють народні обранці – депутати Верховної Ради, серед яких Лариса Білозір. Саме їй ми завдячуємо можливості побувати в тих місцях, про які донедавна і не мріяли.

Вражає величчю й архітектурною довершеністю будівля Кабінету

Міністрів України

Далі всі відвідали Маріїнський палац, який був збудований у 1744 р. на замовлення імператриці Єлизавети ІІ для Олексія Розумовського, фаворита та фактично чоловіка Єлизавети Петрівни.

Завершилася екскурсія біля Монументу Незалежності «Оранта України».

Могутня стела – 12-метрова скульптура на колоні заввишки 52 метри - символізує українську державність